Учнівське самоврядування в дії

Учнівське самоврядування в дії


1 вересня 2017 року у Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира Святковий день розпочався з урочистої лінійки. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Центру Перелигін М.М. Він побажав першокурсникам здобувати знання, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, ніколи не зупинятися на цікавій і по-справжньому нескінченній дорозі Знань!

 

07 вересня 2017 року в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира пройшов ІІ етап Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Житомирської області «Козацька наснага».

 

29 вересня 2017 року в Центрі ПТО м. Житомира відзначали День працівників освіти. Для нашого навчального закладу вже традиційним заходом у рамках святкувань стало проведення Дня учнівського самоврядування. Розпочалося дійство з педагогічного флешмобу та привітань педагогічних працівників. Протягом дня проходив квест, спортивні змагання «Веселі старти», «Музична платформа», виставка квіткових композицій та нагородження учасників квесту.

 

 

В конкурсі брали участь учні І-ІІ курсу груп № 1,10.

Учні показали свої знання з історії українського козацтва, співали пісні, змагалися у спритності, кмітливості, проявляючи при цьому і силу духу, і почуття гумору.  

 

8 листопада 2017 року в актовій залі гуртожитку була проведена історико – літературна композиція «Як козак затанцює, то весь світ його почує» (старший вихователь Маслова Л.Л.). Метою заходу було поглиблення знань учнів про історію козаччини, побут і звичаї козаків, виховання моральних і патріотичних почуттів, спрямованих на осмислення молоддю свого ставлення до Батьківщини, суспільства, рідного краю, української історії та традицій. Сприяти вихованню учнів почуття національної гордості за славне минуле нашої України. Зберігати і примножувати козацькі звичаї і традиції. Любити свою Батьківщину і так, як козаки уміти постояти за її незалежність і волю.

  

19 грудня 2017 року в День Святого Миколая, у ЦПТО м. Житомира відбулась традиційна зустріч адміністрації навчального закладу з учнями з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

26 грудня 2017 року в актовій залі гуртожитку ЦПТО м. Житомира відбувся новорічний вечір «Новорічна ніч настала»

 

27 грудня 2017 року в актовій залі ЦПТО м. Житомира відбулось новорічне свято. Колектив художньої самодіяльності учнів Центру привітав учнів та колектив навчального закладу з прийдешніми святами.

 

9 лютого 2018 року у Житомирському українсько музично-драматичного театрі ім. І. Кочерги відбувся гала-концерт ІХ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України «Розстріляна молодість». Фестиваль проводиться з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді на прикладах героїчної боротьби українського народу за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також для підтримки обдарованої молоді.У фойє театру була представлена виставка художньої фотографії, образотворчого мистецтва, технічної творчості та виступ зведеного духового оркестру Житомирського професійного політехнічного та Новоград-Волинського професійного ліцеїв. Учнівське самоврядування Центру представили експозицію  на виставку яку представляли професійно-технічні навчальні заклади.

 

20 лютого 2018 року в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира відбувся інформаційний флешмоб присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Учні декламували патріотичні вірші, переглядали документальні хроніки про події листопада 2013 – лютого 2014 років. Всі учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв - Майдану та воїнів-захисників, які загинули на сході України.

 

22 березня учні Центру професійно-технічної освіти м. Житомира взяли участь у просвітницькому заході «Відповідальність неповнолітніх». Захід проведено спільно з представниками Житомирського місцевого центру безоплатної правової допомоги та спеціалістом Житомирського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.
Підлітки дізналися що таке безоплатна вторинна правова допомога, хто має на неї право, куди звертатися за допомогою і що потрібно для звернення до центру правової допомоги. Крім того хлопці отримали відповіді на питання, які їх хвилюють.

 

02 квітня 2018 року зі сміхом, жартами, веселими піснями, гуморесками, сценками в ЦПТО м. Житомира відбулось свято присвячене Дню Сміху. В залі лунали дотепні жарти, були показані цікаві сценки, звучали веселі пісні у виконанні учнів Центру.

 

05.04.2018 року відбувся обласний відкритий конкурс писанкарства «Воскресни, писанко!», серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Житомирщини. Учні Центру професійно-технічної освіти м.Житомира взяли участь у конкурсі який проходив у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича.

  

Доброю традицією в Центрі професійно-технічної освіти м.Житомира стало проведення тижня фізичної культури і спорту «Спорт-краса, здоровя-сила!»., присвяченого Всесвітньому дню здоров'я. Цього року тиждень проходив з 02 по 05 квітня. Метою проведеного тижня  було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування в учнівської молоді  мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів  на гуманістичних ідеалах олімпізму.

 

 

21 квітня 2018 року в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира пройшов День відкритих дверей. До Центру завітали випускники 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста та області. Кожен випускник мав можливість ознайомитися з Центром, професіями та умовами вступу до закладу.

Також випускники відвідати майстер класи з різних професій

 

 

08.05.2018 року у Центрі професійно-технічної освітим.Житомира відбувся захід «За пам’ять, за славу, за честь… » з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На долю кожного покоління випало своє гірке випробування і кожен час народжує своїх героїв. Ми усвідомлюємо ціну нашого мирного життя, чистого неба, розуміємо, що за все, що ми маємо, ми зобов’язані тим, хто воював і воює, захищав і захищає, гинув, виживав в тому пеклі, де здавалось вижити неможливо.