Професії

ПрофесіїЕлектрогазозварник, водій автотранспортних засобів (категорія С1)

А чи знаєш ти, шановний читачу, що професія „Електрогазозварник” ввійшла в першу п’ятірку професій, які користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. А це й не дивно, бо, для прикладу, у час швидкого зросту будівельної галузі саме у електрогазозварниках виникає найгостріша потреб; у машинобудуванні майстри зварювальної справи теж у великій ціні, цей ряд можна продовжувати й продовжувати.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Професія „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” – це професія майбутнього. Електроенергія – це основне джерело життєдіяльності кожного підприємства, яке, у свою чергу, не зможе функціонувати без грамотного і відповідального електрика. А чи можна обійтись без спеціаліста-електрика, який володіє останніми ноу-хау у сфері побутової техніки?

Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії С

Дорогий друже, а чи помітив ти, як стрімко зростає автопарк країни? Зрозуміло, що і попит на професію „Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії С” надзвичайно високий. Для прикладу, учні випускної групи ще до закінчення навчального року всі до єдиного працевлаштовані – їх забрали підприємства, де юнаки проходили виробничу практику.

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія А1, А2, D1, G1, G2, слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів

Якщо ти, дорогий друже, вирішив отримати найкориснішу із професій на землі – „Тракторист-машиніст с/г виробництва категорія А1, А2, D1, G1, G2, слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів” – приходь на навчання в Центр професійно-технічної освіти. Тут ти навчишся технічному обслуговуванню і керуванню усіма машинами, бо в нашому тракторному стані вони усі є: 8 тракторів, 10 екскаваторів, 6 бульдозерів, 4 скрепери, 12 автомобілів і 5 одиниць іншої техніки.

Кухар,бармен

Кухар - це цікава і прекрасна професія. Кухар може без усяких зусиль і питань організувати і підготувати вечір або урочисту подію. Кухар - ведуча професія на підприємствах ресторанного господарства. Від рівня кваліфікації та майстерності кухаря, кондитера залежать смакові і споживчі властивості приготованих страв, їх термін зберігання. Професія кухаря вимагає від людини фізичної витривалості, додержання правил особистої гігієни, акуратності, спостережливості, уважності. Крім того, професія вимагає постійного пошуку, творчої фантазії. Бармен – професія, яка з’явилась понад сто років тому. Назва професії походить від англійського слова "бар”, що означає загородка, стійка. Професію бармена відносять до типу професій "людина – людина”. Головною метою праці цієї професії є оперативне обслуговування відвідувачів та розрахунок з ними. Професія бармена вимагає від працівника особливих і суто людських рис. Професійна придатність залежить від емоційної врівноваженості, особливої чутливості, вимагає вміння встановлювати і підтримувати контакти з людьми, розумітися на їх індивідуальних особливостях. Професія бармена ставить певні вимоги до індивідуальних якостей людини. Найважливіші з них: вміння проникати в духовний світ багатьох людей, бути надзвичайно комунікабельним, вміти вислухати проблеми, та створювати настрій клієнтам.