Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота


20 листопада 2019 року до ЦПТО м.Житомира за ініціативи Житомирського МЦЗ завітали учні випускних класів шкіл Житомира для яких була проведення профорієнтаційна презентація в Центрі професійної карєри та екскурсія по Центру , де учні мали можливість познайомитись з навчальними класами , лабораторіями та майстернями і звичайно ж подивитись на майстерклас які проводили учні що навчаються в Центрі.

 

 

 

 

 

20 листопада 2019 року представники Центру професійно-технічної освіти  имайстри в/н Левик Н.В., Кльоц В.О. взяли участь в  Ярмарку Карєри  який відбувся в приміщенні Ємільчинського будинку культури та познайомили всіх присутніх з професіями за якими здійснюється підготовка в ЦПТО м.Житомира

 

 

19 листопада 2019 року представники Центру професійно-технічної освіти  викладачі Скурковська І.В., Пугаков П.К.,взяли участь в Дні Карєри Твоя професія-твоє майбутнє який відбувся в приміщенні Брусилівського селищного будинку культури

 

 

19 листопада 2019 року Центр професійно-технічної освіти м.Житомира взяв участь в інформаційно-просвітницькому заході День кар'єри,  який організовав Житомирський МЦЗ. Представники Центру мали можливість поспілкуватись з випускниками шкіл запросити їх на навчання до Центру та познайомити з професіями за якими здійснюється підготовка в Центрі.

 

15 листопада 2019 року викладач Центру Зубрицька Л.О., взяла участь в профорієнтаційному заході в Хорошівському Центрі зайнятості  та ознайомила випускників з особливостями навчання в Центрі

 

23 жовтня 2019 року представники ЦПТО м. Житомира  Маркевич В.М., та Кльоц В.О. взяли  участь в профорієнтаційному заході День кар’єри «Озвуч Талант Громаді» який відбувся у Будинку культури Оліївської ОТГ, ініційований Житомирським міським центром зайнятості.

 

22 жовтня 2019 року представники Центру професійно-технічної освіти м.Житомира викладачі Ярмолюк М.М. та Федорко Н.М. взяли участь у профорієнтаційному заході День кар’єри   організованому Чуднівською РФЖОЦЗ спільно з відділом освіти.

Представники познайомили всіх присутніх з особливостями отримання професії в нашому закладі та перспективи працевлаштування для випускників.

 

 

17 жовтня 2019 року представники Центру професійно-технічної освіти м.Житомира взяли участь в Дні кар’єри  який був організований для випускників ЗЗСО Андрушівського району. Представники мали можливість поспілкуватись з учнями та представити професії за якими здійснюється підготовка в Центрі.

 

16 жовтня 2019 року  представники Центру професійно-технічної освіти м.Житомира взяли участь в Дні кар’єри «Озвуч Талант Громаді - 2019» який був проведений для учнів 8-11 класів Тетерівської об’єднаної територіальної громади. На заході  ЦПТО м.Житомира мав платформу для самопрезентації, де розмістив інформаційні матеріали з актуальних професій за якими здійснює підготовку ЦПТО м.Житомира.

 

 

 

Щиро сподіваємось, що завдяки заходу абітурієнти 2020 року отримали багато інформації про наш закладу освіти.

 

04.04.2019 р.  до ЦПТО м.Житомира  завітала молодший лейтенант, психолог 50-ого ремонтного полку артелерійського озброєння Корейко Олена Володимирівна.

За її участю відбулись зустрічі  та  бесіди з працевлаштування в групі №10 професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів кат. «С»» та  групі №16 професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів кат. «С»».