Звітний концерт

Звітний концерт

04 березня, 2016р. 0 повiдомлень 740

3 березня 2016 року  в Центрі  ПТО м. Житомира відбувся звітний концерт художньої самодіяльності  „Україна в моєму серці”.

    Увесь педагогічний і учнівський колектив завзято, з великою відповідальністю працювали над створенням концерту. Бажаючих відвідати цей захід виявилося дуже багато.

      Педагогічними працівниками та учнями Центру  була підготовлена  виставка експозицій технічної творчості, виробів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

 

 

       У залі лунала  різноманітна, сповнена душевності, музика.

       Щоб концерт вийшов яскравим, емоційним, піднесеним – доклали чимало зусиль художні керівники закладу:   Хмілевська Г.Г.,  Лашевич П.А., Казакова Т.В., Терська Т.В.

        Слід відзначити  і вихованців драматичного гуртка „Народні усмішки”, керівник Бахур Н.С., які презентували: театральну мініатюру на сучасний лад „Ніч перед Різдвом”, сценку „З святом” та ще одну театральну мініатюру „Кумоньки” за гуморесками П. Глазового.

 

                                        

       Споглядаючи гру акторів – аматорів, зал з захопленням і щемом у серці підносився до вершин людської гідності, до людяності, до творчості і не залишився байдужим до дійств, які  відбувалися на сцені.

       Нікого не залишили байдужими пісні у виконанні: вокального ансамблю  „ Перлина ”,  солістів -  Зименко Ольги,  Ткачука Олексія, Прокопенко Лізи, Олішевської Ольги. 

       А вірші про матір у виконанні юної поетки Козерук Олександри, мабуть, не залишили байдужими нікого.

       Отож сподіваємось, що, незалежно від погоди, чудовий весняний настрій та позитивні емоції надовго поселилися у серцях усіх присутніх на святі.

 

 

МультиВход