Зустріч з працівниками поліції

Зустріч з працівниками поліції

15 грудня, 2015р. 0 повiдомлень 768

2 грудня 2015 року в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира відбулась зустріч працівників поліції з учнівською молоддю в актовій залі навчального закладу і була присвячена окремим актуальним для сьогодення аспектам запобігання терористичним загрозам і особистій безпеці громадян у неоднозначних ситуаціях. Учні дізналися про підозрілі предмети на вулицях, вибухонебезпечні ситуації та їх наслідки, а також про відповідальність за власні дії.

Детальніше з конкретними ситуаціями, а також предметами, що становлять небезпеку, учнів познайомив керівник сектору вибухотехнічної служби ГУНП Віктор Кручинський. Свої слова правоохоронець підкріплював демонстрацією тематичних відеороликів, фотоматеріалів з власної практики та макетів штатних боєприпасів.

На прохання лектора учні активно називали першочергові дії при можливому виявленні підозрілих предметів у транспорті або у громадських місцях. З висловлених варіантів разом з правоохоронцями обирали та запам’ятовували правильний і безпечний алгоритм дій.

Водночас поліцейський - вибухотехнік розповів учням про передбачену законодавством відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Зокрема, він пояснив різницю між вказаним діянням і інформуванням екстрених служб про можливу небезпеку у зв’язку із виявленням підозрілих предметів.

 

Наостанок правоохоронці закликали молодь виявляти пильність і не бути байдужими до питань безпеки – власної та оточуючих людей.

МультиВход