Зустріч випускників з роботодавцями

Зустріч випускників з роботодавцями

30 вересня, 2021р. 0 повiдомлень 29

 30 вересня 2021року в Центрі професійно-технічної освіти м.Житомира відбувся День кар’єри для здобувачів освіти випускних груп. На запрошення Житомирського міського центру зайнятості до Центру завітали роботодавці, які презентували актуальні та перспективні вакансії, знайомили молодь з перспективами розвитку кар’єри, можливостями проходження виробничої практики, стажування та подальшого працевлаштування.Після спілкування з роботодавцями випускники разом із представниками Житомирського МЦЗ опрацьовували правила побудови кар’єри, ознайомились із онлайн-ресурсами, які є корисними у вирішенні питань зайнятості. Роботодавці також мали можливість обговорити з адміністрацією Центру питання співпраці та підготовки кваліфікованих робітників затребуваних на ринку праці.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)  Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)

 Возможно, это изображение (один или несколько человек и в помещении) Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)

МультиВход