Зустріч учнів Центру

Зустріч учнів Центру

20 грудня, 2018р. 0 повiдомлень 836

18 грудня у Центрі професійно-технічної освіти м.житомира відбулась традиційна передноворічна неформальна зустріч адміністрації навчального закладу з молоддю. Символічно, що вже другий рік поспіль таке святкове чаювання відбувається саме у переддень Дня Святого Миколая.
Директор ЦПТО Микола Миколайович Перелигін привітав учнів з прийдешніми новорічними святами, побажав усіх благ, висловив подяку за сумлінне ставлення до навчання, прагнення до професійної самореалізації, активну участь у громадському, спортивному житті ЦПТО та художній самодіяльності.
Звучали сьогодні слова подяки на адресу постійних соціальних партнерів Ласт Белл та БО "Благодійний фонд "Нас об'єднує Житомир". Учнівський та педагогічні колективи висловлювали організаціям вдячність за постійну допомогу та підтримку учнівської молоді.

 
Завітали на святкову зустріч з Миколаєм і гості навчального закладу, а саме: методист НМК ПТО у Житомирській області Чистякова В.П., та представники Ласт Белл які, також, привітали молодь зі святами, відзначили кращих серед кращих та подарували пам'ятні подарунки.

 
Після святкового чаювання присутні взяли участь у майстер-класі з виготовлення оберегу ляльки-дзвіночка – ляльки-мотанки гарних новин у прийдешньому році, який провели Валентина Присяжнюк та Надія Василівна.

 
Після свята педагогічні працівники ЦПТО взяли участь у прикрашанні святкової ялинки. БУЛО КРУТО! УСІМ ДЯКУємо ЗА ПОЗИТИВ!!!!

МультиВход