Засідання обласної секції методистів

Засідання обласної секції методистів

04 грудня, 2018р. 0 повiдомлень 798

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області  29 листопада 2018 року на базі Центру професійно-технічної освіти м.Житомира проведено засідання обласної методичної секції методистів, голів методичних комісій ПТНЗ у формі презентації-досвіду на тему «Інноваційна складова в організації навчально-методичної роботи засобами ІКТ»

З розвитком і поширенням новітніх технологій, про які ми чуємо на кожному кроці, однією зі складових професійної компетентності педагога є обізнаність у сфері ІК-технологій, тому перед сучасним методистом постають нові нелегкі завдання - навчаючись і перебудовуючись під нові вимоги часу вчити інших. 

Учасників секції привітала та презентувала заклад заступник директора Центру Любченко Л.В.

Роботу секції розпочала Директор НМК ПТО у Житомирській області Васильчук В.А., з активного обговорення шляхів удосконалення методичної роботи у закладах ПТО. Учасники розглянули ряд актуальних питань, які спрямовані на удосконалення структури й змісту методичної роботи та обговорили перспективи розвитку професійно-технічної освіти у контексті сучасних змін.

Свої напрацювання представили:

  • «Застосування ІКТ в роботі методиста», методист Центру Костюченко Т.К.; методист ДНЗ «МПЛ»
  • «Сучасні підходи до реалізації науково-методичної проблеми навчального закладу» методисти ДНЗ «ЦСО м. Житомира», «БПБЛ»;
  • «Упровадження електронних засобів навчального призначення в освітній процес Центру» презентувала методист Центру Кокуца В.В.;
  • Особливості використання хмарних технологій в освітньому процесі підготовки кваліфікованих робітників, презентувала викладач  Центру Іщук А.В.

 

Присутні відвідали та обговорили  відкриті уроки відповідно до тематики засідання та ознайомились з КМЗ предметів (професій):

  • Урок загальноосвітньої підготовки з предмета фізика, тема уроку “Штучні супутники землі. Розвиток космонавтики”, викладач Грозовська Т.С.;

 

  • Урок професійно-теоретичної підготовки з предмета «Технологія виконання робіт монтажу і ремонту водопостачання», тема уроку “Технологія монтажу трубопроводів водопостачання, викладач Скурковська І.В.;

 

  • Урок виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, тема уроку «Ходова частина автомобіля. Демонтаж та монтаж коліс і шин», майстер в/н Костриця Ю.А.

 

  • Позаурочний захід. Родинне свято «Цілую ніжно материнські руки», класний керівник Зубрицька Л.О.

 

 

На завершення заходу методисти обмінялися досвідом з проблеми засідання та дійшли висновку, що такі заходи сприяють якісному плануванню та організації методичної роботи у закладах ПТО, підвищують професійну компетентність методистів. 

 

МультиВход