Засідання обласної секції автомобілістів

Засідання обласної секції автомобілістів

11 листопада, 2016р. 0 повiдомлень 673

        

10 листопада 2016 року в Центрі ПТО м. Житомира відбулось засідання обласної методичної секції педагогічних працівників автомобільного транспорту на тему «Підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників автомобільного транспорту», форма проведення - навчально-практичний семінар. 

      Учасники секції працювали відповідно до плану роботи, схвальні відгуки отримали відкриті уроки з використанням інформаційно-комп’ютерних технологій:

  • урок теоретичного навчання на тему “Будова інжектора” (викладач Костриця Ю.А.);
  • урок виробничого навчання на тему “Комп'ютерна діагностика електроніки двигуна” (майстер виробничого навчання  другої категорії Столяр А.О.);
  •  урок індивідуального водіння автомобіля на тему “Перестроювання, об'їзд, обгін, зупинка, початок руху з місця зупинки” (майстер виробничого навчання Зущик О.О.).

  

 

          Учасники секції ознайомились з навчально-матеріальною базою, комплексним методичним забезпеченням предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання з професій автомобільного  транспорту.

 

 

         Власний досвід та методичні напрацювання  на розгляд учасників секції представив Столяр А.О., що атестується у 2017 році на присвоєння педагогічного звання «Майстер виробничого навчання першої категорії». Досвід роботи на тему «Впровадження новітніх виробничих технологій при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»  було розглянуто і схвалено на засіданні обласної секції.

 

 

 

 

МультиВход