Засідання обласної методичної секції

Засідання обласної методичної секції

26 жовтня, 2018р. 0 повiдомлень 671

25 жовтня 2018 року на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира у формі круглого столу проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з предметів і професій соціального та економічного напрямків на тему: «Оновлення комплексного методичного забезпечення предметів і професій соціального та економічного напрямку»

  

    Учасників зібрання привітала та презентувала заклад заступник директора Любченко Л.В.
    Голова фахової методичної комісії Центру Федорко Н.М. презентувала систему роботи працівників МК Центру з удосконалення комплексного методичного забезпечення предметів і професії соціального та економічного напрямку за рахунок впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій в освітній процес.
    Методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області Малінкіна Н.П. розповіла про особливості упровадження СП(ПТ)О, заснованих на компетенціях, з професій відповідного напряму підготовки (на прикладі СП(ПТ)О з професій «Оператор поштового зв’язку», «Продавець продовольчих товарів» та 11 інш.
    Учасники секції оглянули оновлену навчально-матеріальну базу закладу, ознайомилися з виставкою комплексного методичного забезпечення предметів і професій, відвідали відкриті бінарний урок і захід, які отримали високу оцінку присутніх:
    - відкритий урок з предмета «Інформаційні технології» і виробничого навчання (вступний інструктаж) з професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи); оператор комп'ютерного набору». Тема «Складання і оформлення довідок. Загальні відомості про Інтернет. Хмарні технології як сервіси мережі Інтернет» (викладач Федорко Н.М. і майстер виробничого навчання Круковська Г.Л.);
    - відкритий захід «Битва розумів» (майстри виробничого навчання Гриша Л.А. і Круковська Г.Л.).
    Інновації з комплексного методичного забезпечення предмета «Основи галузевої економіки і підприємництва» презентувала викладач Житомирського професійного ліцею легкої промисловості Денисюк Л.А., а методичні рекомендацій щодо виконання дипломних (творчих) робіт з професії «Офісний службовець (бухгалтерія); оператор комп'ютерного набору» − Степанчук А.М. (Овруцький професійний ліцей).
    Засідання завершилось підведенням підсумків роботи круглого столу та завданнями членам методичної секції на проведення наступного засідання у формі вебінару.

МультиВход