Засідання обласної методичної секції

Засідання обласної методичної секції

01 квітня, 2016р. 0 повiдомлень 695

30 березня 2016 року на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира відбулося засідання обласної секції заступників директорів з навчальної роботи, в якому взяли участь 25 представників з 25 професійно-технічних навчальних закладів. Засідання проходило у формі обміну досвідом з теми «Сучасний навчальний кабінет ПТНЗ». Заступники навчальних закладів обмінялися досвідом з основних завдань сучасного кабінету, комплекного методичного та матеріально-технічного забезпечення сучасного кабінету ПТНЗ, особливостями проведення атестації робочих місць.

В ході роботи секції було проведено відкритий урок з іноземної мови на тему «Національна кухня Великобританії» (викладач Пасічник О.Р.)

 

та позаурочні заходи: фізико-електротехнічний турнір  «Електрика навколо нас» (викладач фізики Грозовська Т.С., викладач електротехніки Пугаков П.К.),

 

спортивне свято «Козацькому роду нема переводу» (викладач фізичної культури Зубрицька Л.О.).

 

 

 

Проведені заходи пройшли на високому методичному та організаційному рівні.

Завершилось засідання підведенням підсумків діяльності обласної методичної секції за 2015-2016 навчальний рік та наданням пропозицій щодо планування роботи на наступний навчальний рік.

 

МультиВход