З днем працівників освіти

З днем працівників освіти

04 жовтня, 2019р. 0 повiдомлень 552

04 жовтня 2019 року ранок в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира розпочався з вітання учнів, які підготували справжнє театралізоване дійство.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

З вітальним словом до педагогічних працівників звернувся директор Центру Перелигін Микола Миколайович та висловив щиру подяку за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

 

На свято завітав голова Корольовської районної ради Соя Олег Васильович, який привітав усіх зі святом та побажав натхнення, здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, миру, любові та злагоди!

 

Також Соя Олег Васильович вручив диплом та цінний подарунок за перемогу в районному огляді-конкурсі «Мій ошатний район» з нагоди відзначення 1135-ї річниці від дня заснування міста Житомира.

Учнівська рада Центру приготувати квіткові композиції до Дня працівників освіти, зняли цікавий відео ролик про життя вчителів та вручили кожному педагогу серце як символ поваги, доброти і любові.

 

МультиВход