Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права

12 грудня, 2018р. 0 повiдомлень 922

У Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира триває Місячник правової освіти, а в його рамках Всеукраїнський тиждень права.
10.12.2018 року до Міжнародного дня прав людини у навчальному закладі було проведено Всеукраїнський урок з прав людини. Особлива вдячність класним керівникам Зубрицькій Л.О.,Завадській Н.В.,Ярмолюку М.М., Федорко Н.М., Круковській Г.Л. за інноваційний підхід у виборі форм проведення заняття.

 


Цього ж дня для учнів першого курсу була організована зустріч з представником Ювенальна Превенція Житомирської області  Інною Бондарчук за темою "Відповідальність дитини перед законом". Активним учасником виховного заходу став учень ЦПТО Галишев Даніїл, який є учасником молодіжного об’єднання «Юні вартові правопорядку Житомирщини».

 

11.12.2018 року для педагогічних працівників та членів учнівського самоврядування ЦПТО було проведено юридичний майданчик «Мої права». Провели юридичний майданчик працівники Головного територіального 
управління юстиції в Житомирській області,Регіональний центр БВПД у Житомирській області та Управління державної реєстрації ГТУЮ у Житомирській області.
З учасниками юридичного майданчику проводилася консультативна робота з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, бізнесу, громадських формувань, реєстрації актів цивільного стану та з інших напрямків роботи ГТУЮ у Житомирській області. 
Окрім того, всім присутнім розповіли про хід реалізації на Житомирщині загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Слухачам розповіли про мету вказаного проекту для того, щоб вони могли активно користуватися послугами, що надаються органами юстиції Житомирської області та вміли захистити свої права.
В кінці заходу, з метою підвищення правової обізнаності громадян в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту Я Маю право розповсюджено інформаційні матеріали. 

  

 

Логічним завершенням Місячника правової освіти у Центрі професійно-технічної освіти м.Житомира стала зустріч з представниками міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти населення Корольовської районної ради, де були підведені підсумки огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти. На зустрічі була презентована система правової освіти Центру професійно-технічної освіти

м. Житомира. МИ – КРАЩІ і у нас ІІ місце!

 
 

МультиВход