Всеукраїнський радіодиктант

Всеукраїнський радіодиктант

09 листопада, 2016р. 0 повiдомлень 804

9 листопада 2016 року в День української писемності та мови, в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира відбулося написання XVI Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Учасниками акції стали представники адміністрації, викладачі та учні Центру. Перед початком заходу з вітальним словом виступили  заступник директора з навчальної роботи Климчук А.В., викладач української мови та літератури Юшкова Т.І.. Вони підкреслили, що головною метою такої всеукраїнської акції є не тільки перевірити свої знання з рідної мови, а й продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.  

      Далі учасники заходу долучилися до он-лайн трансляції радіопрограми на Першому каналі Українського радіо, яка була присвячена акції. В ній йшлося про історію радіодиктанту, його учасників та умови написання. На завершення радіопрограми прозвучав текст Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності "Україна на зламі тисячоліть", який диктував доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко.

     Насамкінець – за бажанням – кожен із учасників акції може відправити роботу на Українське радіо для перевірки, а може дочекатися, поки текст з’явиться на сайті чи буде підбито підсумки в прямому ефірі, та перевірити власноруч.  

    

   

  

 

 

 

МультиВход