Випускники Центру професійно-технічної освіти м. Житомира

Випускники Центру професійно-технічної освіти м. Житомира

17 лютого, 2017р. 0 повiдомлень 900

17 лютого 2017 року учні випускники Центру професійно-технічної освіти м. Житомира з професії «Кухар. Офіціант» отримали дипломи кваліфікованого робітника, а отже, отримали путівку в доросле самостійне життя.

В.о. директора Центру ПТО м. Житомира Балан О.М., привітала усіх присутніх з святом і зокрема звернулась до випускників з словами вдячності за хороші показники у навчанні, за професійну майстерність при виконанні програми передвипускної виробничої практики, за зайняті призові місця на обласних конкурсах та предметних олімпіадах. Заступник директора з виховної роботи Чайкіна Н.Р., побажала тепер уже колишнім учням світлої і щасливої долі, міцного здоров’я, оптимізму, впевненості і віри в свої можливості.

 

На свято до Центру завітали гості. Особливо щирим був виступ Фіалковського В. І., – ресторатора, заступника голови Житомирського міського осередку асоціації кулінарів України. Він побажав випускникам взяти у життєву дорогу мудрість педагогів, професіоналізм майстрів виробничого навчання, а також запросив учнів на безкоштовну профорієнтаційну екскурсію до Київського національного університету культури та мистецтв.

  

Представник Житомирського торгівельно-економічного коледжу Київського національно-торгівельно-економічного університету Салфетнікова І.В., запросила випускників на навчання та провела тестування з майбутніми студентами.

Випускниці Дідус Анастасія, Чмирук Наталія, та Кравченко Анастасія отримали дипломи з відзнакою. Вони щиро подякували всьому педагогічному колективу за уроки людяності, доброти, набуті знання та професійну майстерність.

 

Хвилювалися в цей день класний керівник та майстер виробничого навчання Онищук Н.В., викладач спецдисциплін та голова методичної комісії педагогічних працівників з професій громадського харчування та торгівлі Захарова Т.М. Вони по-праву гордяться своїми учнями, адже всі вони отримали ґрунтовні знання в Центрі та кваліфікації з робітничих професій.

 

 

Дорогі наші випускники! Бажаємо, щоб обрана вами професія справді стала улюбленою справою, яка надихає і приносить задоволення. Хай щастить Вам в усьому. В добру путь!

МультиВход