Військово-спортивне свято

Військово-спортивне свято

10 квітня, 2019р. 0 повiдомлень 526
Спорт – це краса і велич, боротьба і сила духу, вир почуттів, а також дивовижна історія, сповнена найрізноманітнішими феноменальними фактами та рекордами, звершеннями та ідеями. Можна з впевненістю сказати, що наснага, активність і  наполегливість є запорукою подальших успіхів в усіх починаннях, які слугуватимуть благородній справі, миру і розквіту України, шляхетній справі служіння народові України, відродженню національних військових традицій.
З метою пропагування здорового способу життя в ЦПТО м.Житомира було проведено 
тиждень військово-спортивної підготовки. Незмінним організатором спортивних змагань і натхненником молоді є викладач фізичної культури  Центру Зубрицька Лілія Олексіївна.
10 квітня 2019 року в спортивному залі Центру було проведено військово-спортивне свято «Як добре бути генералом!» з метою зміцнення здоров'я учнів та підготовки до служби у Збройних Силах України, виховання  волі та прагнення до перемоги. 
Почесними гостями свята стали випускник ЦПТО м.Житомира, воїн АТО Соловйов Сергій, який у 2014 році у складі 95-бригади боронив кордони України та надалі продовжує службу в ЗСУ та воїн-інтернаціоналіст Березовський Ю.М. майстер виробничого навчання групи № 6.
 
В змаганнях взяли участь три команди "Драйв" (учні групи № 11, що навчаються за професією "Кухар, бармен" в складі якої переважну більшість  складали дівчата), команди юнаків "Сокіл" (група № 12, що навчаються за професією"Тракторис-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, водій автотранспортних засобів кат.С1") та "Десантники" (група № 10, що навчаються за професією "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів кат.С").
За результатами змагань перемогли команди "Драйв" та "Десантники". 
 
 
 
 
 
 
 
Будьмо прихильниками здорового способу життя, що є головною запорукою довголіття.
 
 
МультиВход