Виховна година Козацькому роду нема переводу

Виховна година Козацькому роду нема переводу

25 жовтня, 2019р. 0 повiдомлень 769

24 жовтня 2019 року в ЦПТО м.Житомира в рамках проведення засідання мк класних керівників та вихователів гуртожитку Центру  відбулась відкрита виховна година «Козацькому роду нема переводу».

Виховна година була присвячена Дню захисника України, Дню українського козацтва та свята Покрови.

В заході взяли участь 2 команди: команда «Запорожці» учні групи №-9ф (класний керівник Василенко О.А.) та команда «Отамани» учні групи № 13-ф (майстер в/н Романюк Г.В.)

 

Під час проведення конкурсів команди продемонстрували добру фізичну підготовку, загартованість, витривалість, ерудицію та кмітливість. Та це й не дивно, адже головні ознаки козаків – сила, спритність, розум та вправність.На святі панував дух козацької звитяги, волі до перемоги, гарного настрою.  За підсумками проведених конкурсів  журі  нагородили команди дипломами.

 

 

 

   

 

Яскраві, цікаві заходи якнайкраще ознайомлюють дітей та молодь з українською культурою і традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина України

 Все дійство організовали класний керівник 9-ф групи Василенко О.А., майстр в/н 13-ф групи Романюк Г.В., художніми керівниками Маламуд О.Б., Осецькою Т.О.   

 

МультиВход