Вихід наших освітян на міжнародний рівень

Вихід наших освітян на міжнародний рівень

24 лютого, 2019р. 0 повiдомлень 495

logo22 лютого 2019 року проходила ІІІ Міжнародна наукова конференція «Інтеграція бізнес-структур: стратегії та технології» на базі Навчального університету Сулхан-Саба Орбеліані у місті Тбілісі, Грузія.

На конференції, в секції «Економіка природокористування та сучасні проблеми охорони навколишнього середовища», була представлена стендова доповідь викладача ЦПТО та ЖНАЕУ, кандидата технічних наук, Ph.D. (доктора філософії в галузі технічних наук) Ємця Богдана Володимировича. Доповідь Ємця Б. В. на тему «Економіко-технічне обґрунтування роботи трактора на альтернативному паливі» отримала ряд позитивних рецензій.

Крім того, вже в цьому календарному 2019 році, Ємець Б.В. взяв участь у Міжнародних конференціях (Київ та Ужгород), опублікував фахові науково-практичні статті в журналах «Наукові горизонти» (м. Житомир) та «Екологічні науки» (м. Київ).

Поряд із роботою в галузі технічних та екологічних наук викладач періодично публікує праці в педагогічній пресі. Зокрема, в збірнику доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Роль аграрних вищих навчальних закладів у розвитку малих форм господарювання як фактора соціально-економічної стабільності сільських територій та самозайнятості населення», яка проходила в місті Київ 23 листопада 2016 року на базі НМЦ «Агроосвіта», в співавторстві представлена доповідь «Особливості вивчення державної мови сільською молоддю у вищих аграрних закладах».

МультиВход