Відкриття навчально-практичного центру

Відкриття навчально-практичного центру

29 листопада, 2017р. 0 повiдомлень 650

 

Офіційне відкриття навчально-практичного центру з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування" відбулось  28 листопада 2017 року в рамках реалізації пілотного проекту з модернізації підготовки кваліфікованих робітників 

                            Заступник голови ОДА Ярослав Лагута разом із директором департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Миколою Кучинським та заступником голови облради Максимом Вілівчуком оглянули навчальне обладнання у нових майстернях – слюсарній та слюсарно-монтажній, а також кабінет професійно-теоретичної підготовки.

  

За словами Ярослава Лагути, такі навчально-практичні центри мають бути в кожному навчальному закладі професійної освіти. «Сьогодні економіка нашої країни та Житомирщини потребує професійних підходів до організації праці й відповідно кваліфікованих робітників. Адже саме практичні навички під час працевлаштування ціняться найбільше. Тому ми й надалі будемо покращувати матеріально-технічну базу професійно-технічних закладів освіти й рівень підготовки фахівців, який максимально відповідатиме ринку праці», – розповів заступник голови ОДА, спілкуючись із викладачами центру та керівниками ПТНЗ області.

 

Новостворений навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування дасть можливість молоді, учасникам АТО, безробітним здобути професію, що є затребуваною на ринку праці, підвищити кваліфікацію, опановуючи новітні технології на сучасному високоякісному обладнанні.

 

 

 

 

Директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Микола Кучинський зазначив, що отримав гарні враження, оглядаючи аудиторії та  навчальне обладнання новоствореного навчально-практичного центру.

МультиВход