Упевнений крок до успіху

Упевнений крок до успіху

11 квітня, 2019р. 0 повiдомлень 733

З метою  підвищення професійних компетенцій здобувачів освіти в оволодінні професією, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, реалізації здібностей талановитих учнів, підвищення рівня професійної підготовки, поглиблення та удосконалення знань новітньої техніки та технологій, освоєння сучасних методів праці 11 квітня 2019 року відбувся ІІ етап(обласний) Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
У заході взяли участь учні 10 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області. 
Центр професійно-технічної освіти м.Житомира представляв учень групи №12 з професії "Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, водій автотранспортних засобів кат.С1" Порохнюк Дмитро (майстер в/н Кокуца І.Д.).
Конкурс проводився в 2 етапи: теоретичний і практичний, що полягав у перевірці навичок і вмінь оранки землі на тракторах МТЗ 80/82 начіпними плугами.

 

 
За результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності та на підставі рішення журі визначило переможця серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» Порохнюка Дмитра, який  виборов право представляти Житомирську область на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності що буде проведений на базі Державного навчальнго закладу "Катюжанське вище професійне училище"  та був нагороджений дипломом I ступеня управління освіти і науки обласної державної адміністрації.
Вітаємо переможця та майстра виробничого навчання і бажаємо нових перемог. 

Конкурс фахової майстерності довів, що молоде покоління не боїться роботи на землі, не цурається хліборобської долі. Наші учні – надія та майбутнє України!

 

 

МультиВход