Тиждень з професій економічного напрямку

Тиждень з професій економічного напрямку

27 лютого, 2018р. 0 повiдомлень 487

20 лютого 2018 року відповідно до плану роботи  Центру розпочався тиждень з професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи). Оператор комп’ютерного набору».

20.02.18 – булo прoведенo конкурс фахової майстерності серед учнів з професії  «Секретар керівника (організації, підприємства, установи). Оператор комп’ютерного набору». Конкурс було проведено в два етапи теоретичнoго та практичного.

 

 

21.02.18 – проведено відкритий позаурочний захід, відео журнал на тему: “Залежності сучасності”. Метою позаурочного заходу було  формування валеологічного світогляду;  формування та пропаганда здорового способу життя; формування почуття відповідальності за свої дії та активної життєвої позиції учнів; розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання. Були переглянуті такі сторінки журналу: День безпечного Інтернету, старі залежності – енергетики, ЛСД, сучасні Інтернет-залежності.

  

22.02.18 – Інтелектуально-пізнавальна гра «Битва розумів» для учнів з професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи). Оператор комп’ютерного набору», це позакласний захід, мета якого систематизувати і поглибити знання учнів з професії, розвивати творчість, кмітливість, пізнавальну активність, логічне мислення, уміння працювати у команді, формування інтересу до професії.

 

МультиВход