Тиждень професійної майстерності

Тиждень професійної майстерності

23 жовтня, 2021р. 0 повiдомлень 76

Відповідно до плану проведення Тижня професійної освіти в ЗП(ПТ)О Житомирської області в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира заплановано ряд заходів:

- 18 жовтня 2021 року проведено годину з психологом «Чарівний світ професій»;
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
- 19 жовтня 2021 року участь в регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WORLDSKILLS UKRAINE" за компетенцією «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ» учасник Бобровницький Артур виборов ІІ місце;
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
- 19 жовтня 2021 року практичний психолог Кокуца В.В., в рамках роботи Центру професійної кар’єри долучилась до проведення «Дня кар’єри – 2021: Марафон професій», для випускників Оліївської ОТГ та презентувала Центр професійно-технічної освіти м. Житомира
Возможно, это изображение (3 человека и текст) Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (4 человека и текст)
- 20 жовтня 2021 року практичний психолог Кокуца В.В., долучилась до онлайн – марафону «День кар’єри – 2021: Марафон професій», для випускників Житомирської ОТГ та провела віртуальну екскурсію закладом освіти і познайомила з умовами вступу до Центру.
Возможно, это изображение (1 человек и экран)
- Класні керівники провели у групах годину спілкування з елементами тренінгу на тему « Прагніть досягнути успіху…Кар’єра в житті людини»
Возможно, это изображение (11 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (11 человек, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (10 человек, люди стоят и в помещении) Возможно, это изображение (13 человек, люди стоят и в помещении)
- Відповідальна за роботу Центру професійної кар’єри провела практичне заняття з учнями випускної групи яке мало на меті розвиток професійних інтересів молоді за формулою «Інформування – навчання − тестування – залучення» через портал «Моя кар’єра» та інтернет платформу Державної служби зайнятості «Профорієнтація та розвиток кар’єри».
Возможно, это изображение (3 человека и в помещении) Возможно, это изображение (в помещении)
- 20 жовтня 2021 року відбувся регіональний відбір (І етап) Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2021-2022 серед учнівської та робітничої молоді за компетенцією «Обслуговування важкої техніки». Вітаємо нашого здобувача освіти Іванова Андрія з ІІ місцем.
Возможно, это изображение (2 человека, на открытом воздухе и дерево) Возможно, это изображение (2 человека)
Возможно, это изображение (2 человека и в помещении) Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят)
- 21 жовтня 2021 р. на базі НПЦ слюсарних технологій ЦПТО м. Житомира відбувся І (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WORLDSKILLS UKRAIN" з компетенції "Слюсарні роботи". Згідно з рішенням журі здобувач освіти Центру Піскун Ярослав виборов І місце.
Возможно, это изображение (1 человек и в помещении) Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)
- Класні керівники в рамках роботи Центру професійної кар’єри провели у групах годину спілкування на тему: «Моє майбутнє в Україні: ким бути і яким бути?» завданням якої було виховання відповідального ставлення до обраної професії вміння правильно будувати особисті професійні плани на теренах нашої держави.
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении) Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, люди сидят и в помещении) Возможно, это изображение (4 человека и в помещении)
- Психологічна служба Центру взяли участь в заключному дні онлайн марафону «День кар’єри – 2021: Марафон професій», для випускників Глибочицької ОТГ
Возможно, это изображение (3 человека) Возможно, это изображение (7 человек и текст)
22 - 23жовтня 2021 року відповідно до плану роботи Центру професійної кар’єри практичний психолог Кокуца В.В. провела інтерактивне заняття “Право молоді на працю”. Мета заняття: актуалізувати знання учасників про трудові права; інформувати про їх обмеження та типові порушення, джерела пошуку роботи; створити умови для розвитку навичок складання власного резюме, розпізнавання дискримінації у сфері працевлаштування, безпечної поведінки під час оформлення трудових відносин; у тому числі, і під час влаштування на роботу за кордон.
Класні керівники в групах організували відеоперегляд запису Всеукраїнського уроку з профорієнтації
Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (5 человек, люди сидят и в помещении) Возможно, это изображение (9 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)
МультиВход