Тиждень професій будівельного напрямку в ЦПТО м. Житомира

Тиждень професій будівельного напрямку в ЦПТО м. Житомира

01 квітня, 2019р. 0 повiдомлень 660

 З 25 по 29 березня 2019 р. в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира було проведено тиждень будівельних професій.

Мета проведення заходу – це формування та поглиблення знань з професійної підготовки; формування вмінь по застосуванню теоретичних вмінь під час поставлених задач; розвиток загальних та формування професійних компетенцій; розвиток творчої ініціативи; популяризація будівельних професій.

Для кожної професії необхідні такі якості, як відповідальність, цілеспрямованість, гідність, а найголовніше – це щира любов до обраної професії. Вивчення будівельних дисциплін є фундаментом підготовки досвідченого спеціаліста.

Відкриття тижня будівельних дисциплін розпочали майстри виробничого навчання Василенко О.А. і Романюк Г.В. В лабораторному корпусі № 1 Василенко О.А. провела майстер-клас учням групи № 9-ф з укладання керамічної плитки

 

Романюк Г.В. був проведений майстер-клас на тему: «Кріплення гіпсокартонних листів до металевого каркасу». Ці заходи вразили присутніх різноманітністю сучасних видів оброблення поверхні.

  

  

Наступний день зібрав всіх бажаючих на конкурсі малюнків «Я дім намалюю, а потім — збудую». З великим ентузіазмом  учні училища втілювали свої фантазії на папері. Журі  конкурсу відзначили найкращими роботи учнів групи № 7-ф: Дрюченка Максима, Бобрика Дмитра та Люлявського Кирила.

 

Того ж дня, викладач професійно-теоретичної підготовки Лозовик О.М. на розгляд учням представила цікаву презентацію «Найкрасивіші і незвичайні будівлі в світі».

 

Середа, 27 березня, був насиченим днем. В рамках україсько-швейцарського проекту ”GEBERIT” на базі НПЦ з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування" відбулась зустріч з представниками швейцарської компанії, які переглянули навчальні кабінети та майстерні Центру, поспілкувалися з учнями і запросили найкращих взяти участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

 

Цікавим продовженням тижня став семінар «Сучасні системи опалення», який провела викладач професійно-теоретичної підготовки Скурковська І.В. Учні групи № 25, які були слухачами семінару, з зацікавленістю сприймали інноваційні технології в застосуванні сучасних матеріалів.

 

Завершенням тижня був виховний захід «Голосуй за професію» підготовлений та проведений класним керівником групи № 7-ф Левик Н.В. Під час заходу було розкрито затребуваність і важливість будівельних професій, проведено екскурси в кожну з професій: монтажник систем утеплення будівель, штукатур, лицювальник-плиточник.

Тиждень професій будівельного напрямку дав змогу донести до кожного учасника освітнього процесу цікаві заходи, міцніше та глибше оволодіти відповідними знаннями та вміннями, вдосконалити свої здібності,  проявити ерудицію, інтелект, кмітливість та отримати безліч позитивних емоцій.

 

МультиВход