Свято Миколая в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира

Свято Миколая в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира

20 грудня, 2019р. 0 повiдомлень 1463

В Центрі професійно-технічної освіти м.Житомира 19 грудня 2019 року відбулося свято Миколая. На захід завітав голова Житомирської обласної державної адміністрації Бунечко Віталій Іванович, він привітав усіх присутніх зі святом, побажав учням та педагогам Центру здійснення заповітних бажань, творчого натхнення і наснаги.

 

Голова Житомирської державної адміністрації Бунечко В.І. подарував учням з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що навчаються в Центрі професійно-технічної освіти м.Житомира, солодощі.

 

 

 

 

Учні Центру підготували святкову програму та продемонстрували свої таланти всім присутнім.

 

 

 

Директор Центру професійно-технічної освіти м.Житомира Перелигін Микола Миколайович відмітив, що рік що минає, був для закладу освіти насиченим і результативним. Однією дружньою учнівсько-викладацькою родиною ми впевнено крокуємо до успіху і робимо все, щоб наш Центр став кращим сучасним закладом професійно-технічної освіти. Попереду багато завдань і планів. Він подякував всім за плідну працю і побажав успіхів у здійсненні задумів, міцного здоровя та домашнього затишку.

 

 

МультиВход