Свято Масляної

Свято Масляної

15 березня, 2016р. 0 повiдомлень 772

13 березня 2016 року в гідропарку міста Житомира відбувся І-й Житомирський фестиваль млинців «Млинець-FEST»  2016. Учні професійно-технічних навчальних закладів міста змагались у вправності приготування та подачі головної страви Масляної. Всіх охочих пригощали млинцями та розважали співами, танцями і конкурсами.

 

Гідно на цьому заході презентував себе Центр професійно-технічної освіти м. Житомира. Учнями та майстрами виробничого навчання було виготовлено понад 300 штук млинців в асортименті. На смак мешканців м. Житомира були представлені фірмові млинці Житомирщини а саме: «Поліські» (пшоняні) та «Селянські» (горохові), а також: «Кольорові» (морквяні, бурякові, шпинатні), шоколадні, кукурудзяні до яких пропонували різні соуси: полуничний, вишневий, смородиновий, сметанковий, молоко згущене та ін. Яскраво та колоритно розважали гостей свята учні гуртка художньої самодіяльності ЦПТО м. Житомира «Перлина», який створив святковий настрій всім гостям свята.

 

Команду Центру ПТО м. Житомира організатори фестивалю нагородили навчальний заклад дипломами за перемогу у І-му Житомирському фестивалі млинців «Млинець-FEST» 2016 у номінації «Артистична презентація навчального закладу».

 

 

 

МультиВход