Сприяння безпечному працевлаштуванню

Сприяння безпечному працевлаштуванню

13 січня, 2017р. 0 повiдомлень 743

11  січня 2017 року представники Центру професійно-технічної освіти м. Житомира брали участь у підсумковому заході для тренерів з числа працівників психологічної служби, вихователів гуртожитків та учнів на тему: «Об’єднаємось заради безпечного майбутнього». Зазначений захід проведений в рамках реалізації проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які проживають у гуртожитках ПТНЗ Житомирщини щодо безпечної міграції та працевлаштування» за підтримки представництва МОМ в Україні та Міністерства міжнародних справ Канади.

Під час інформаційної кампанії «Я маю право знати і захищати себе» тренери-педагогічні працівники та тренери-учні Центру ПТО провели  цикл просвітницько-профілактичних занять для учнів.  У Центрі було проведено 8 заходів під час проведення яких було охоплено 132 учні, проведено тиждень протидії людьми та загальноучилищний конкурс учнівської соціальної реклами «Не стань живим товаром!»

Соціальний педагог Присяжнюк В.Ю. презентувала на підсумковому заході звіт про проведені заходи, а учень-тренер Карась Віталій (група №23) поділився враженнями від участі в проекті  та наголосив на потребі поширювати позитивний досвід превентивної роботи з протидії торгівлі людьми серед молоді.

 

 

 

МультиВход