Соціальне партнерство

Соціальне партнерство

29 грудня, 2016р. 0 повiдомлень 1044

 

Налагоджуємо соціальне партнерство з Житомирською обласною спілкою волинських чехів

26 грудня 2016 року за підтримки обласного відділення дитячого фонду України у Центрі  професійно-технічної освіти м. Житомира відбулася зустріч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що навчаються на І курсі з представниками громадської організації «Житомирська обласна спілка волинських чехів».  Голова правління організації Чижевська Людмила Віталіївна презентувала учням дане громадське об’єднання, розповіла про перспективи співпраці з чеським товариством та альтернативу продовження навчання у Чехії.

   

Дітей зацікавила можливість вивчення чеської мови, відвідування танцювального гуртка  та культурного обміну з чеською етнічною громадою. Молоді презентували солодкі подарунки, сувеніри та інформаційні матеріали  про Південночешський університет.

 

Співпраця з Житомирською обласною спілкою волинських чехів мала продовження і наступного дня, коли під час новорічного свята учнівський та педагогічний колективи вітав дитячий фольклорний колектив Житомирської спілки волинських чехів «Розмарінек».

 

 

Висловлюємо вдячність  представникам товариства та сподівання, що соціальне партнерство з Центром професійно-технічної освіти м. Житомира триватиме далі.

 

МультиВход