Олімпійський урок

Олімпійський урок

16 вересня, 2015р. 0 повiдомлень 892

11 вересня 2015 року у рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня,  з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Центрі професійно-технічної освіти  м. Житомира відбувся Олімпійський урок. У гості до юних спортсменів на урочисте відкриття завітав головний спеціаліст Житомирського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки  України Гема О.В.,  який привітав усіх присутніх із Днем фізичної культури та спорту України.

 Учасниками олімпійського уроку були команди всіх навчальних груп ЦПТО. Захід розпочався показовим виступом кращих спортсменів Центру з волейболу, футболу та учасників танцювального гуртка «Лілея».

У загально училищному флешмобі взяли участь  733 учні  та  68 педагогічних працівників, який провела Зубрицька Л.О., викладач фізичної культури та здоров’я. Учасники флешмобу одночасно виконували ритмічні рухи та вправи під патріотичну композицію «Україна, вперед!». У рамках олімпійського уроку були проведені ігрові естафети, змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок, перетягування канату, піднімання гирі, конкурс учнівських  газет на спортивну тематику.

Незабутні враження від проведеного заходу ще надовго залишаться в пам’яті всіх учасників спортивного свята.

 

МультиВход