Обласна секція старших майстрів

Обласна секція старших майстрів

18 жовтня, 2019р. 0 повiдомлень 576

15 жовтня 2019 року на базі Центру в рамках обласної методичної секції старших майстрів пройшов семінар-практикум за темою «Удосконалення професійно-практичної підготовки здобувачів освіти із залученням потенціалу навчально-практичних центрів».
  В роботі семінару взяли участь старші майстри 20 закладів П(ПТ)О, адміністрація ЦПТО м. Житомира, представники ПП «Євродом Комфорт».

 
    Перелигін М.М., директор Центру презентував присутнім навчально-матеріальну базу та досягнення закладу, заступник директора з НВР Любченко Л.В. – роботу галузевих навчально-практичних центрів.

 
    Васильчук В.А., директор НМК ПТО висвітлила питання «Про нові нормативно-законодавчі акти у сфері професійної (професійно-технічної) освіти» та «Про підсумки організаційно-методичної діяльності ЗП(ПТ)О у 2018-2019 н.р. щодо забезпечення освітнього процесу та основні завдання на 2019-2020 н.р.».


    З питанням «Про основні аспекти діяльності галузевих НПЦ на базі ЗП(ПТ)О області та використання їх потенціалу при підготовці кваліфікованих робітників» виступили: Недашківська Л.П., методист НМК ПТО, керівник секції, старші майстри Свінціцький С.Т. (БПБЛ), Зубрицький В.О. (ПТУ №4), Федчик В.С. (ГВПУНТ), Домарацька З.М. (ДНЗ «ЦСО м. Житомира»), Гавриченко Л.М. (ЦПТО м.Житомира).
    В майстерні навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» представники ПП «Євродом Комфорт» провели майстер-клас з використанням новітнього обладнання на тему «Терморезисторне зварювання поліетиленових трубопроводів».

    Учасники секції відвідали та обговорили урок майстра виробничого навчання Харковського М.Г за темою «Нарізання зовнішньої різьби на трубах», ознайомились з навчально-матеріальною базою навчально-практичного 

 

МультиВход