Обласна методична секція

Обласна методична секція

13 жовтня, 2015р. 0 повiдомлень 903

      08 жовтня 2015 року в Центрі ПТО м. Житомира відбулось засідання обласної методичної секції педагогічних працівників   механізації сільського господарства за темою «Удосконалення навчально-виробничого процесу підготовки кваліфікованих робітників для сільськогосподарської галузі», форма проведення - навчально-практичний семінар. 

      Учасники секції працювали відповідно до плану роботи, відвідали та обговорили відкриті уроки  з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва»: урок в/н на тему “Технічне обслуговування №1 тракторів МТЗ-80, ДТ-75”  (Окомельчук А.О., майстер в/н другої категорії), урок індивідуального водіння на тему: “Вправи з прийомів користування органами керування трактора. Пуск двигуна, керування трактором вздовж прямої та з поворотами”. (Березовський Ю.М., майстер в/н першої категорії).

      Учасники секції ознайомились з навчально-матеріальною базою, комплексним методичним забезпеченням предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва».

 

МультиВход