Новорічні віншування

Новорічні віншування

30 грудня, 2016р. 0 повiдомлень 1134

 В Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира була підготовлена та проведена низка святкових заходів, присвячених Новому року.

            20 грудня 2016 року напередодні новорічних свят, у Центрі ПТО м. Житомира відбулась традиційна зустріч адміністрації навчального закладу з учнями з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.     Усі учні отримали солодкі подарунки від первинної профспілкової організації та адміністрації навчального закладу. Учнів та педагогів вітав колектив художньої самодіяльності учнів Центру. За круглим столом були підведені підсумки навчальних та творчих досягнень дітей, обговорено їх життєві плани на наступний рік.

                                    

 

 

           22 грудня 2016 року в актовій залі Центру ПТО м. Житомира відбулось новорічне свято. Колектив художньої самодіяльності учнів Центру привітав учнів та колектив навчального закладу з прийдешніми святами.

 

 

             Найяскравішим моментом вечора стало привітання Діда Мороза та Снігуроньки з Новим 2017 роком, які побажали добробуту в родинах, щастя, здоров’я, наснаги в навчанні та миру в Україні.

 

 

          Також учнівський та педагогічний колективи вітав дитячий фольклорний колектив Житомирської спілки волинських чехів «Розмарінек».

 

 

         В.о.директора Центру ПТО м. Житомира Балан О.М. привітала всіх присутніх із святами та побажала в Новому Році великих звершень, відкриттів і сподівань.

                                         

           22 грудня 2016 року в актовій залі гуртожитку ЦПТО м. Житомира відбувся новорічний вечір «Старий рік минає, новий наступає», організатором цього новорічного вечора була вихователь Попік О.В.  

         Соціальний педагог Присяжнюк В.Ю. разом з старшим вихователем Борисовою Л.Д. привітали усіх присутніх з Новим Роком і нагородили учнів грамотами та подарунками за перемогу в конкурсі «Затишок в нашій оселі». 

                                     

Вітаємо всіх із Новим роком та Різдвом Христовим!

МультиВход