Новорічна зустріч

Новорічна зустріч

19 грудня, 2017р. 0 повiдомлень 677

19 грудня 2017 року в День Святого Миколая, у ЦПТО м. Житомира відбулась традиційна зустріч адміністрації навчального закладу з учнями з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

            Директор Центру Перелигін Микола Миколайович привітав учнів з Днем Святого Миколая побажав, щоб це свято вселяло в кожного любов і надихало на добрі справи і милосердя, подарувало віру у виконання найзаповітніших бажань.

 

            На свято завітали й соціальні партнери МГО «Останній дзвінок», які привітали учнів з святом і побажали світлого щастя і доброї дороги до здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного успіху в житті і вірного кохання та відмінного здоров’я.

 
            Усі учні отримали солодкі подарунки від первинної профспілкової організації та адміністрації навчального закладу. Учнів та педагогів вітав колектив художньої самодіяльності учнів Центру. За круглим столом були підведені підсумки навчальних та творчих досягнень учнів, обговорено їх життєві плани на наступний рік.

 

            Під час святкування учні взяли участь в майстер-класі з розпису медових пряників під керівництвом майстра виробничого навчання Захарчук Н.В. Всі охочі отримали можливість відчути себе справжніми кондитерами, спробували малювати «смачними фарбами». Завдяки своїм старанням учні створили солодкі, смачні і різнокольорові прикраси на святкову ялинку. Учнів дуже захопив творчий процес тому результат перевершив всі очікування!!!

МультиВход