Національний Славень

Національний Славень

05 березня, 2015р. 0 повiдомлень 820

           З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького, українського композитора, диригента, священника, громадського діяча, автора музики Державного Гімну України та 150-ї річниці першого публічного виконання національного Гімну України 04 березня 2015 року в Центрі ПТО м. Житомира відбулись години громадянського інформування під назвою «Національний Славень», флешмоб «…Наречемось України вірними синами».

             Всі заходи проводилися з метою формування в учнівської молоді національної самосвідомості,  почуття гордості за свій народ, готовності до захисту свободи і незалежності рідної Вітчизни, широкого залучення молоді до сучасних форм вияву громадянської активності, виховання  почуття причетності до визначних подій які відбуваються в Україні.

            По завершенні кожного заходу спільно виконувався Державний Гімн України «Ще не вмерла України і слава, і воля…» після виконання гімну лунало  гасло «Слава Україні! Героям Слава!», що створювало оптимістичний настрій, атмосферу єднання, подяки, підтримки, визнання. 

МультиВход