Міжнародний день прав людини

Міжнародний день прав людини

11 грудня, 2015р. 0 повiдомлень 1318

У рамках місячника правової освіти «Я - громадянин, я - патріот, я - вихованець Центру профтехосвіти» до Міжнародного дня прав людини у Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира було проведено низку просвітницьких заходів.

Напередодні було оголошено фото-виставку «Мовою фотографії: реалізуємо свої права».

  

 

 

 

Проведено четверте заняття просвітницького курсу для педагогічних працівників «Психолого-педагогічний супровід учнів груп ризику у професійно-технічному навчальному закладі», приурочене питанням захисту прав дітей та молоді груп ризику.

В бібліотеці оформлена виставка літератури правового змісту «Правова книжкова полиця».

10 грудня 2015 року було проведено Всеукраїнський урок. Класні керівники для висвітлення актуальної, проте нелегкої теми, обрали найрізноманітніші форми. Серед них:

  • класний керівник Глимбоцька О.В. провела з учнями групи №20 інтерактивну гру «Плавання до землі Прав»;
  • класний керівник Присяжнюк В.Ю. з учнями групи №16 провела дискусію з використанням методу «Займи позицію» на тему: «Знати свої права – це право чи обов’язок?»;
  • класний керівник Борисова Л.Д. з учнями групи №17 – ділову гру «Закон і право. Все залежить від тебе»;
  • класний керівник Завадська Н.В. з учнями групи №6 – тематичне коло «Як захищати свої права».
  • Класний керівник Кокуца В.В провела з учнями групи № 29 - годину спілкування, гасло якої звучало так: «Зумій відстояти свої права». Учні обговорювали «30 заповідей» Загальної декларації прав людини та найголовніші і найгостріші проблеми сучасного суспільства в плані прав людини та їх порушень.

 

 

 

 

 

 

МультиВход