Мистецьке свято

Мистецьке свято

11 жовтня, 2018р. 0 повiдомлень 814

11 жовтня в 25-ому гарнізонному будинку офіцерів м. Житомира відбулося обласне мистецьке свято «За мир в державі, злагоду в родині!» організоване управлінням освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, Житомирським державним будинком художньої та технічної творчості, 25-им гарнізонним будинком офіцерів м. Житомира.
Художні колектив Центру професійно-технічної освіти м.Житомира долучився до привітання всіх захисників нашої Вітчизни зі святом, яке з огляду на ситуацію в країні, є одним із найважливіших. Вшанували тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє. Подарували мистецький номер на військово-патріотичну тематику.

 
Перед святом учні писали побажання військовослужбовцям на прапорі України, який буде передано воїнам на Схід, а малюнки учнів представлені на виставці «За нашу свободу» та поезія (вірші) на тему «Листи на фронт», підготовлені учнями заздалегідь, також будуть передані військовим 95 ДШБ.
 

 

МультиВход