Методичний вернісаж

Методичний вернісаж

30 березня, 2018р. 0 повiдомлень 961

 20 березня 2018 року на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира було проведено засідання обласної методичної секції викладачів предметів гуманітарної підготовки на тему «Формування основних умінь читацької компетентності учнів ПТНЗ як умова успішної самореалізації особистості, громадянина і фахівця».  Засідання проходило у формі методичного вернісажу. Директор Центру Перелигін Микола Миколайович  привітав учасників секції та ознайомив з системою роботи закладу.

Під час секції були розглянуті актуальні питання організації  викладання гуманітарних дисциплін. Огляд сучасних вимог до рівня сформованості наскрізних умінь учня, що сприяють створенню ситуації успіху в житті. Учасники заходу мали можливість поділитись досвідом роботи та обговорити проблемні питання, проаналізувати результати співпраці з Малою академією наук та участі учнів закладів професійної(професійно-технічної) освіти у Міжнародних і Всеукраїнському конкурсах з української мови та літератури. Члени секції заслухали творчі звіти викладачів, які атестуються у 2018 році. Керівник секції Муренко В.Л. підвела підсумки роботи секції за навчальний рік та заслухала пропозиції щодо планування роботи методичної секції на наступний рік

 

Викладачами ЦПТО м. Житомира було підготовлено та проведено відкриті позаурочні заходи які отримали схвальні відгуки  членів секції:

Позаурочний захід з української  та англійської  мови “Інтелектуально-пізнавальні перегони”( викладачі  Юшкова Т.І., Пасічник О.Р.);

 

Інтегроване заняття з англійської мови  на тему “Харчування” (викладачі Сіваєва О.С., Юркова Л.В.);

 

Майстер-клас з зарубіжної літератури (викладач  КСРУ «ЖВПУІ» Яремчук О.І.);

Інтерактивне заняття з педагогами ”Психологічна компетентність-складова педагогічної майстерності” (практичний психолог ЦПТО Завадська Н.В., соціальний педагог ЦПТО Присяжнюк В.Ю.)

 

 

 

 

 

 

 

МультиВход