Методичний брифінг

Методичний брифінг

06 вересня, 2018р. 0 повiдомлень 905

 5 вересня 2018 року на базі Центру ПТО м.Житомира у рамках обласної методичної секції психологічної служби області проведено методичний брифінг на тему: «Запобігання торгівлі людьми. Забезпечення захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми», у якому брали участь 36 представників професійно-технічних навчальних закладів області. З вітальним словом до учасників засідання звернувся Перелигін М.М., директор Центру ПТО м.Житомира.

Пліс С.В, практичний психолог ДНЗ «ЖВПТУ», презентувала власний досвід із впровадження у заклади професійної (професійно-технічної) освіти варіативної програми з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

 

    Цікаво і змістовно відбувся майстер-клас за участі учнів та працівників психологічної служби із презентації інтерактивної гри «Безпечне працевлаштування», який був проведений Мишківською В.М., координатором проекту «До безпечного працевлаштування через інтерактивне навчання», головою Житомирської обласної Асоціації фахівців соціальної сфери; Присяжнюк В.Ю., соціальним педагогом Центру професійно-технічної освіти м. Житомира, тренером; Гуковим О., експертом, тренером програм з розвитку громадянського суспільства; Кондратенко Я., інспектором із зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції.

 

    Учасники засідання отримали диски з підручниками та методичними матеріалами програми з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та комплекти інтерактивної гри «Безпечне працевлаштування» для впровадження їх у своїх навчальних закладах.
    Нагаєвська І.О., методист НМК ПТО у Житомирській області, проаналізувала діяльність психологічної служби ПТНЗ області у 2017/2018 н.р. та ознайомила учасників обласної методичної секції із новими нормативно-правовими документами й основними завданнями на 2018/2019 н.р.

МультиВход