Козацькому роду нема переводу

Козацькому роду нема переводу

11 квітня, 2017р. 0 повiдомлень 866

 В рамках реалізації проекту «Ми-молодь української землі» у Всесвітній день здоров’я в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира вже традиційно пройшло спортивне свято «Козацькому роду нема переводу».
            В проведенні свята взяли участь учні всіх груп навчального закладу, а токож шановні гості: заступник голови Корольовської районної ради Шевчук Ю.М., депутат Житомирської міської ради Шевчук В.Л., заступник директора житомирського державного будинку художньої та технічної творчості Бахур Н.С., козацький отаман Булас В.С.

    

            На футбольному полі Центру було відтворено сюжет козацького побуту: курінь огороджений тином, селянський віз, снопи соломи та інше. І учні і педагогічні працівники Центру надали свої вироби на виставку українського ужиткового мистецтва.

 

            Не забули і про гарну традицію наших предків - ярмарок українських страв, різноманітні українські страви виготовлені учнями з професій громадського харчування, спокушали своїм виглядом та запахом всіх присутніх. Український куліш з шкварочками, вареники, запашні пироги, пампушки та українське сало з часником смакували всім учасникам дійства.

 

            Переможці свята були нагороджені солодкими призами від учнівського профкому.

 

 

 

 

            На прикладі козацької спадщини наші учні вчаться зберігати культуру, звичаї та традиції українського народу і відчувають себе справжніми патріотами своєї Батьківщини.

                      

 

МультиВход