Конкурс трактористів

Конкурс трактористів

10 квітня, 2017р. 0 повiдомлень 759

01 квітня 2017 року було проведено обласний конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Завданням конкурсу є: удосконалення знань і майстерності трактористів-машиністів у забезпеченні якісного виконання сільськогосподарських робіт, виявлення кращих механізаторів і розповсюдження їх досвіду; підвищення ролі та популяризації професії механізатора - залучення молоді до сільськогосподарського виробництва; виховання в молодих механізаторів шанобливого ставлення до своєї професії, дотримання транспортної дисципліни й основних експлуатаційних показників роботи машин і агрегатів; забезпечення безпеки дорожнього руху та якості виконання робіт.

Конкурс проводився в два етапи: І - регіональний (безпосередньо в навчальному закладі) та ІІ обласний - на базі Житомирського агротехнічного коледжу.

Вправи заключного ІІ етапу конкурсу передбачали перевірку знань теоретичного змісту (правил дорожнього руху, будови технічного обслуговування і експлуатації тракторів і машинно-тракторних агрегатів) та практичних вмінь і навичок, передбачених вимогами професії тракториста машиніста.

Учень нашого навчального закладу Матковський Олексій Валерійович, группа № 15 (майстер виробничого навчання Возняк Б.В.), нагороджений дипломом ІІІ ступеня обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

  

 

 

МультиВход