Конкурс професійної майстерності

Конкурс професійної майстерності

26 червня, 2018р. 0 повiдомлень 674

Відповідно до Меморандуму про співробітництво між Міністерством освіти і науки України і ТзОВ «Снежка-Україна»  від 02.11.16 року , а також реалізуючи Стратегію розвитку співпраці на 2018 рік. із закладами професійної(професійно-технічної)освіти на базі яких функціонують навчально-практичні центри «Снежка», з 07.03.2018 по 30.06.2018 року проводився конкурс професійної майстерності «КРЕАТИВНИЙ ІНТЕР’ЄР, СТВОРЕНИЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ВИРОБІВ КОМПАНІЇ «CНЄЖКА-УКРАЇНА»

 В конкурсі брали участь 9 навчальних закладів з різних областей України на базі яких функціонують навчально-практичні центри «Снєжка».

Мета конкурсу: Виявлення рівня професійної підготовки, засвоєння необхідних знань i володіння навичками щодо технології використання лакофарбових виробiв ТМ «ŚNIEŻKA», а також оцінка умінь учнів створювати креативні інтер`єри.

Протягом конкурсу команда Центру професійно-технічної освіти м.Житомира – директор Перелигін Микола Миколайович,виконувала конкурсне завдання.

Творчі ідеї втілювали учні групи № 4-ф з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, маляр» Антонюк Антон, Воротнікова Тетяна, Горбатюк Мирослав, Сидоренко Дмитро, Савіцька Анастасія під керівництвом майстрів виробничого навчання Романюк Галини Вікторівни та Василенко Оксани Анатоліївни.

За результатами двох турів конкурсу команда Центру отримала подарунковий сертифікат на 3000 гривень за ІІ місце в конкурсі«КРЕАТИВНИЙ ІНТЕР’ЄР, СТВОРЕНИЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ВИРОБІВ КОМПАНІЇ «CНЄЖКА-УКРАЇНА» серед закладів професійної(професійно-технічної)освіти на базі яких функціонують навчально-практичні центри «Снєжка».

 

 

МультиВход