Конкурс малюнків За здоровий спосіб життя

Конкурс малюнків За здоровий спосіб життя

28 листопада, 2019р. 0 повiдомлень 1213

27 листопада у Міському палаці культури відбулася міська виставка-конкурс малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя», яка приурочена Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня.

Виставка-конкурс малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя» проводиться з метою привернення уваги громадськості до соціально-небезпечних хвороб, популяризації здорового способу життя та профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

 

 

Центр професійно-технічної освіти м.Житомира отримав подяку від Житомирського міського голови Сергія Сухомлина за активну громадську позицію, вагомий внесок у популяризацію здорового способу життя, небайдужість до суспільних проблем у молодіжному середовищі та участь в міській виставці-конкурсі малюнків, плакатів та коміксів «За здоровий спосіб життя!

 

Учні Центру Рибак Ярослав гр.№ 1, Пенюк Максим гр.№3, Бабкін Дмитро гр.№5-ф, Ковальчук Дмитро гр.№8-ф, Нікітчук Тарас гр.№ 25, Лісовський Роман гр.№ 8, які представили свої роботи на конкурс були відзначені Житомирським міським центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді  та нагороджені подяками і пам’ятними подарунками

 

 

 

 

 

 

 

МультиВход