Коло прийняття рішень

Коло прийняття рішень

17 березня, 2017р. 0 повiдомлень 713

9 березня 2017 року у навчальному психологічному кабінеті відбулась традиційна зустріч учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з адміністрацією навчального закладу. У колі взяли участь 15 найактивніших учнів, заступник директора з виховної роботи Чайкіна Наталія Ростиславівна, практичний психолог Завадська Надія Василівна. Координувала обговорення соціальний педагог Присяжнюк Валентина Юріївна.

Ключовим питанням кола стало питання «Що зробити, щоб життя дітей-сиріт у Центрі ПТО стало цікавішим та комфортнішим?». Крім того, подискутували про те, що дітям подобається у навчальному закладі, які є проблеми, що потрібно змінити для покращення навчання, дозвілля, умов проживання.

Позитивними сторонами учні назвали ставлення педагогів, їх довіра і розуміння, дружній учнівський колектив, відчуття як вдома, у сім'ї.

Для  того, щоб життя у Центрі було цікавішим пропонують організовувати походи, екскурсії, спортивні змагання та спільний літній відпочинок.

Крім того, учасники ініціювали звернення до меценатів та благодійних фондів щодо співпраці у питаннях соціалізації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. І головне, закликали самих дітей не залишатися пасивними і докладати власні зусилля для покращення свого життя та організації дозвілля.

 

МультиВход