Героям України

Героям України

01 березня, 2019р. 0 повiдомлень 654

28 лютого 2019 року в гуртожитку Центру професійно-технічної освіти м. Житомира відбувся вечір присвячений Героям України  «Ми пам’ятаємо». Учні  разом з педагогами: вихователем Масловою Л.Л., керівниками гуртків художньої самодіяльності Маламуд О.Б., Бахур Н.С., Нестерчук Н.О., Осецькою Т.О. вшанували пам’ять  юнаків, які героїчно загинули у бою  під Крутами, згадали учасників бойових дій в Афганістані, Героїв Небесної сотні та мільйони українців, які віддали свої життя за власну націю і державу.

В залі відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша стала символічною хвилиною мовчання за подвиг Героїв України. Бажаним гостем вечора був учасник афганських подій Олександр Гладишев. Він розповів учням про події тих часів згадав своїх товаришів та всіх воїнів, які захищають Україну.

 

 

 

         Проведення такого заходу дає можливість формувати в молоді почуття  патріотизму та мотивацію, спрямовану на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків, розвивати інтерес до історії, героїчного минулого,  виховувати почуття національної гідності,  гордості за свою Батьківщину та повагу до історії власного народу. Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули, буде вічною. Ми ними пишаємося. Ми їх пам’ятаємо. І завжди будемо пам’ятати!

МультиВход