Екскурсія до пенітенціарної установи

Екскурсія до пенітенціарної установи

25 жовтня, 2016р. 0 повiдомлень 677

На виконання Стратегії розвитку правової освіти населення Корольовського району на 2016-2020 роки, Програми  правової освіти населення Корольовського району на 2016 рік та з метою профілактики підліткової злочинності і девіантної поведінки молоді Корольовською районною міжвідомчою координаційно-методичною радою з правової освіти населення 20 жовтня 2016 року було організовано відвідини учнями Центру професійно-технічної освіти м.Житомира Житомирської установи виконання покарань №8.  

 Не з періодики чи телебачення, а на власні очі учні мали змогу ознайомитися з умовами перебування у слідчому ізоляторі (СІЗО) та порядком відбування покарання, порівняти умови утримання ув’язнених у звичайній камері СІЗО та камерах для неповнолітніх. У декілька кроків виміряли учні одиночну камеру, у якій відбувають дисциплінарне стягнення ув’язнені і засуджені, побували у спортзалі для неповнолітніх, лазні, навчально-консультативному пункті, двориках для щоденної прогулянки.

Інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи Солоха М.А. під час обходу установи розповіла учням  про особливості розташування основних об’єктів установи, історію її утворення та існування за радянських часів, а також про осіб, які переступили закон і перебувають тут.

На кожному  представленому об’єкті Солоха М.А. відповідала на всі поставлені питання та надавала ґрунтовні роз’яснення щодо умов відбування покарання засуджених, їх прав та обов’язків. На всі свої запитання молодь отримала вичерпні відповіді. А від керуючого справами виконкому Корольовської районної ради м.Житомира Чеховського П.М. та головного спеціаліста  сектору юридичного забезпечення і з питань запобігання та виявлення корупції районної ради Ракович О.А. – побажання ніколи в житті не переступати поріг цієї установи.

 

 

 

 

МультиВход