Діяльність комплексу "Полісся"

Діяльність комплексу "Полісся"

12 березня, 2014р. 0 повiдомлень 446

 

12 березня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулося чергове засідання навчально-науково-виробничого комплексу «Полісся».

Ректор університету, професор Петро Саух, окреслив стратегію розвитку освіти на сучасному етапі. «Основне завдання педагога – зосередження на високій меті виховання різнобічно розвиненої особистості, патріота та висококласного фахівця», – визначив завдання освітянина Петро Саух, а також зауважив, що співпраця ЖДУ із навчальними закладами Житомирщини сприятиме розвитку кожного навчального закладу і регіону в цілому.

Проректор з наукової та міжнародної роботи, професор Наталія Сейко розповіла про відзначення в ЖДУ 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Усі учасники навчально-науково-виробничого комплексу «Полісся» стали учасниками ще одного заходу в ЖДУ – Дня кар'єри – на якому мали можливість поспілкуватися із студентами-старшокурсниками, відповісти на їхні питання щодо перспектив працевлаштування випускників ЖДУ у навчальних закладах області.

МультиВход