День збройних сил України

День збройних сил України

06 грудня, 2019р. 0 повiдомлень 529

Сьогодні українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. Українське військо спирається на багатовікову історію та славні традиції. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі. Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Методична комісія військово-спортивної підготовки Центру професійно-технічної освіти м.Житомира підготувала для учнів Центру тематичну перерву. Учні мали можливість показати свої вміння  та вправність у розбиранні та складанні автомату, спорядженні магазину патронами і порядок зарядження автомата. Всі учні були дуже активними та показали гарні результати.

 

 

 

 

 

Сьогодні вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров'я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах!

 

 

МультиВход