День захисника України

День захисника України

16 жовтня, 2019р. 0 повiдомлень 434

 14 жовтня 2019 року День захисника України. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Тематичні  виховні заходи пройшли цими днями в Центрі професійно-технічної освіти м.Житомира з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва – свят, що увібрали в себе багаті й славні ратні традиції та уособлюють мужність, героїзм оборонців і визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Учні Центру долучились до  уроку мужності який був проведений Міністерством освіти і науки України спільно з Міністерством оборони у форматі онлайн за участі Героя України Ігоря Гордійчука.

 

 

У всіх навчальних групах проведені години спілкування класного керівника на теми група № 25 «Минуле, сучасне, майбутнє українського козацтва»;

 

Група № 8 “В Україні наша доля, життя і майбутнє”;

 

Група № 8ф Бліц-вікторина, конкурс на знання історії козацтва;

 

Група № 11 «Ми діти козацького роду»;

 

Група 5-ф «14 жовтня: Покрови, день козацтва і день захисника України».

 

Група 12 «Козацтво та Покрова Пресвятої Богородиці» 

 

Протягом тижня в бібліотеці Центру представлена відкрита тематична виставка, де представлені матеріали періодичної преси, оформлені стенди пам’яті загиблих воїнів-земляків в АТО тощо.

 

 

 

МультиВход