День захисника України

День захисника України

19 жовтня, 2015р. 0 повiдомлень 777

            14 жовтня 2015 року наша країна вперше відзначила День захисника України. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Саме тому Президент України Петро Порошенко запропонував провести це свято під гаслом “Сила нескорених”.

         На виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва – свят, що увібрали в себе багаті й славні ратні традиції та уособлюють мужність, героїзм оборонців і визволителів рідної землі на всіх етапах її історії  були проведені тематичні заходи.

            Зокрема в усіх навчальних групах пройшли виховні заходи: „Тримайся, моя рідна Україно, тримайся, український солдате!”, “Вам захисники України”, “«Вони - солдати, що кладуть життя, заради нас і мирного світання», “В єдності наша сила”, “Волонтер – мирний воїн”, “Національна самоідентичність і народні традиції українців”, “Зима, що нас змінила”

            Протягом тижня в бібліотеці центру  діяла  відкрита тематична виставка “Українські звитяжці. Історична подорож у часі. Славетні імена України”.

 

МультиВход