День учнівського самоврядування

День учнівського самоврядування

15 листопада, 2019р. 0 повiдомлень 639

15 листопада 2019 року в Центрі професійно-технічної освіти м.Житомира яскраво та насичено пройшло святкування Міжнародного Дня студента та проведення  Дня самоврядування. За ініціативою учнівської ради учні - дублери викладачів, майстрів в/н, класних керівників, адміністрації взяли на себе відповідальність за злагоджене функціонування навчального закладу.

Розпочався святковий день з соціальної акції «Наповнюймо серця добром» присвяченої Дню толерантності. До акції долучився весь учнівський та педагогічний колектив Центру.

 

 

Цей день пройшов завзято і дуже весело. На кожній перерві учнівська рада Центру організовувала та проводила щось цікавеньке…

Танцювальні батли організовані викладачем фізичної культури Зубрицькою Л.О.,

учні показали свою грацію та майстерність танцю.

 

 

 

 

Святкове вітання з Днем студента організоване керівниками гуртків художньої самодіяльності Маламуд О.Б., Осецькою Т.О., Казаковою Т.В., Бахур Н.С., Лашевичем П.А., було насичене привітаннями, веселими сценками, патріотичними танцями та співами.

 

 

Члени учнівської ради спільно з практичним психологом Кокуцою В.В., провели акцію під назвою «ЦПТО м. Житомира об’єднує». Всім хто долучився до акції учнівська рада презентувала безкоштовні квитки на цікаві фільми.

 

 

Члени гуртка «Юний журналіст» керівник Кокуца В.В., підготували відеовітання про активне життя учнів ЦПТО.

  

Протягом всього дня закладом керували дублери адміністрації та педагогічного колективу Центру, які успішно справились з своїм завданням.

МультиВход