День учнівського самоврядування

День учнівського самоврядування

20 листопада, 2018р. 0 повiдомлень 728

Яскраво і незвичайно пройшло 16 листопада 2018 року у Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира.

Цей день поєднав дві події - святкування Міжнародного дня студентів і проведення Дня самоврядування.

За ініціативою учнівської ради учні - дублери викладачів, майстрів в/н, класних керівників, адміністрації взяли на себе відповідальність за злагоджене функціонування навчального закладу. Викладачі - дублери проводили уроки (звичайно, завчасно підготовлені разом з викладачами), контролювали дотримання учнями Статуту навчального закладу, вирішували всі нагальні проблеми. Взагалі вчились жити по-дорослому.

 

 

 Але в цей день залишилось місце і для веселощів і розваг. На перервах гучно лунала музика, проходили студентські батли, бажаючі відвідали арт-кафе та фото-сушку «Абетка студента».

 

 

 

Особливою популярністю користувалась фото-зона «Моя професія найкраща», де учні пропагували професії, за якими навчаються в Центрі.

 

 

 

 

А взагалі було багато посмішок, доброзичливості, товариськості. Після уроків всі учні об’єдналися у ланцюг єднання спрямували до клубу Центру.  Кращі учні, переможці конкурсів професійної майстерності, олімпіад, конкурсів за спільним рішенням адміністрації та учнівської ради були нагородженні грамотами.

 

 

 А потім знову лунала музика, гуморески про студентське життя…

 

День залишив гарне враження і спогади.

МультиВход